blog o muzyce jazzowej, czyli

O stronie

JazzLog jest stroną poświęconą muzyce jazzowej, klasycznej i improwizowanej. Założyliśmy go w 2006 roku, ale z wielu różnych względów (głównie z lenistwa) na stronie nie pojawiały się regularne uaktualnienia aż do lutego 2009 roku.

Chcielibyśmy to teraz zmienić, pisać recenzje płyt, których słuchamy, utrwalać przemyślenia, które miewamy i, ogólnie rzecz biorąc, promować jazz, który tak bardzo kochamy. Czas pokaże, co z tego wyniknie.

Każdy może się z nami skontaktować, jeśli tylko ma taką potrzebę/ochotę.

JazzLoga redagują następujące osoby:

 • Piotr Kaźmierczak — bezrobotny absolwent filozofii. Prowadzi też prywatnego bloga, z którego można się o nim nieco więcej dowiedzieć;
 • Leon — sam o sobie mówi tak: Jestem Leon. Gram, więc słucham – ważne dwie umiejętności, którymi przyjemnie się patrzy na świat i łatwo ucieka w inne wymiary;
 • i Karolina — studentka V roku filozofii, której rola na JazzLogu polega głównie na czuwaniu.

Add to Technorati Favorites
Delicious Dodaj do del.icio.us

kreativbloggeraward
Kuba przyznał temu blogowi nagrodę Kretiv Blogger Award — dziękujemy!

Wszystkie utwory (audio) zamieszczone są na stronie wyłącznie ze względów promocyjnych i nie udostępniamy ich pobierania. Jeśli jednak uważasz, że naruszamy twoje prawa autorskie i masz tego dosyć, daj nam znać, a rozwiążemy twój problem. All the music files posted here are meant for promotional purposes only. We do not offer any downloads unless artists approve this. However, if you’re the owner of some tracks and think they shouldn’t be posted here, let us know at and we’ll take them down.

Creative Commons License
Treść bloga jest dostępna na licencji Creative Commons BY-NC-SA.

Reklamy
 1. Nieźle, nieźle. Więcej i częściej pisać!

 2. o właśnie, takiego wsparcia nam trzeba! dzięks!

 3. Fantastyczny blog. Jestem studentem filozofii i uwielbiam jazz. Cieszę się, że na ubogiej senie blogów muzycznych znalazł się ktoś, kto tak dobrze i ciekawie pisze o muzyce jazzowej. Pozdrawiam.

 4. wielkie dzięki za komentarz. przyznam, że tworząc tego bloga zastanawiałem się, czy ktoś w ogóle o jazzie będzie chciał czytać. jak się okazuje, są czytelnicy, a jeśli są czytelnicy, to warto pisać. pozdrawiam.

 5. Dzięki za komentarz na moim blogu. Z przyjemnością będę czytał i komentował Wasz :)

 6. o proszę, bardzo nam miło:)

 7. Jak umieściliście faviconkę? Mi się nie udało :(

 8. ja zrobiłem tak: panel administracyjny -> ustawienia -> ogólne -> obrazek bloga. może jest to kwestią template’u i w niektórych tematach favikonka się nie wyświetla?

 9. Witam!
  Pozwoliłem sobie przyznać temu blogowi nagrodę Kreativ Blogger Award – http://dzwiekimuzyki.wordpress.com/2009/04/24/kreativ-blogger-award/
  Pozdrawiam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: